ZdravíŽivotní styl

Jak zatočit s únavou

Krásný den, musím se Vám s něčím přiznat. 21. září jsem prožila další krásný den v mém životě. V občanském průkazu se mi změnil stav ze svobodná na vdaná. Bylo to nádherné. Ale ty přípravy a zařizování – to bylo nekonečné a já jsem na sobě začala cítit neskutečnou únavu. Takto by to dál nešlo! Musím s tím začít něco dělat, přeci nemůžu být na Náš den D unavená a bez energie. Do svatby zbývaly necelé tři týdny.

Další den ráno jsem si změřila PH a netrpělivě čekala jaká barva bude konečná. To snad ne! Byla jsem silně překyselená. Hned jsem po snídani nasadila úžasné minerály PROBALANCE, které díky své zásaditosti odkyselují a zároveň pomáhají odvodnit organismus. Jejich užívání jsem si nasadila v plné dávce – třikrát denně čtyři tablety po jídle. Hned večer, když jsem měla chvilku,  jsem zasedla a objednala MIND MASTER. Ptáte se co to je? Já tomu říkám ,, nakopávač,, Tento produkt má atest Fresenius, který zaručuje kvalitu, kvalitu a zase kvalitu. Díky přítomnosti aloe vera gelu se nám lépe dostávají v něm obsažené mikroživiny do krve. Mind master je totiž plný  účinných látek, které nám pomáhají lépe zvládnout a odbourat stres, vedou k dobré koncentraci, přivádí klidný spánek a mnoho dalšího.

Po třech dnech užívání Probalance a Mind Master jsem na sobě začala pociťovat účinnost produktu. Únava nebyla tak zničující a začínala jsem více fungovat. Však každý z nás, kdo zažil svou vlastní svatbu, ví jaké to je zorganizovat a zařídit vše potřebné.  Nakonec vše dobře dopadlo a máme krásné vzpomínky! Takže od teď Adéla Holubičková. Přeji Vám všem krásné podzimní dny.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Zdraví