BusinessNovinkyPříležitostiZdravíŽivotní styl

Jana Miklová – příběh nové Junior manažerky

Gratulujeme! A také vám s radostí představujeme novou Junior manažerku ve struktuře Bronzové organizační manažerky Markéty Kopčilové a její sponzorky Evy Mikšovičové. Paní Jana Miklová je velmi zajímavá žena, je přátelská, veselá, je matka, manželka a úřednice. Žije nedaleko Zlína a povídání s ní je opravdový zážitek pro její „normálnost“.

Požádali jsme ji o upřímnou a nekomplikovanou výpověď jejího LR Health & Beauty příběhu. Inspirujte se.
“Moc bych chtěla poděkovat za gratulaci, ocenění i kytku a příležitost. Je to velmi příjemné a mohu říci, že mne to povzbudilo a nastartovalo k další akci. Víte, odejít od dětí, nalíčit se, obléci si sukni a obout lodičky, je pro ženu na mateřské dovolené trochu jako sen. A když vás lidé, kterých si vážíte, ocení diplomem, začínáte si vážit i vy sami sebe. S mateřskými povinnostmi si mnoho žen neuvědomuje svou ženskost a schopnosti. Můj manžel Libor dostal ocenění  za osobnost regionální kultury Zlínského kraje. Tak vím, jak ho to potěšilo. A tak si říkám, konečně přišla řada na mne.

Spolupráci s LR neberu jako práci, ale jako něco víc, něco, co mě naplňuje a rozšiřuje obzor vědomostí, které mohu využít pro hezčí život mé rodiny, dále ve svém okolí a předávat je i mým kolegům v týmu. Mimochodem, těm chci velmi poděkovat, neboť bez nich by to nebylo!

K LR mne přivedla potřeba pomoci dceři

Když to vezmu od začátku. Několik let jsem řešila zdravotní problémy své dcery. S mojí sponzorkou paní, Evou Mikšovičovou, se známe velmi dlouho. Hrály jsme spolu v dechovém orchestru. Když jsme se po letech náhodně setkaly při dechovém festivalu ve Zlíně, tak jsem se jí svěřila s problémy s naší dcerou. Byla jsem toho plná a nešťastná, že mi lékaři sami o sobě nedokáží pomoci, a že dceru už jen prohlídkami stresují a výsledky jsou mizerné. Poslední slova lékaře byla: „Vaše dcera je typ člověka, kterému když budete posilovat imunitu, tak mu ublížíte.“ V této chvíli jsem věděla, že musím najít řešení jinde. Kladla jsem sama sobě vinu, že za to můžu já, že jsem dopustila až takový stav. Ještě dosud mne přepadá myšlenka, proč jsem se nezajímala více o to, jaká nasazuji probiotika po ATB, proč jsem se nevyznala na trhu, jak se pozná kvalita? Zkrátka, proč jsem neudělala víc. Dnes vím, že je dobré mít znalosti, ušetří to čas, nervy a peníze.

Prošli jsme si homeopatiky, léčiteli, bylinkáři, co mi kdo doporučil. Bez systému, formou pokus – omyl. Na kožním oddělení mi lékař řekl, že vidí zdravé dítě. Jenže dcera měla rozsáhlou seboreu ve vlasech, která přecházela až do lupenky. To ji ničilo také psychicky, neboť se velmi styděla ve škole. Vždy jí lékaři vzali vzali vzorek, nasadili mast a šampon. Nikdo neřešil problém, proč to má. Dělaly jsme  zábaly z oleje a žloutka 2 x do týdne. Vyzkoušely jsme nespočet šamponů. Už se mi začala příčit a plakala. Já jsem plakala s ní a stejně tak i naše peněženka.

Nic není náhoda. Nejspíš v pravou chvíli jsem se s Evou setkala a problém se začal řešit od začátku, od příčiny. Eva se o obor hodně zajímá a to, co mi řekla, mi dávalo velký smysl. Moje první objednávka byla PRO 12, colostrum, Aloe Vera Drinking Gel Broskev, Aloe Vera krém s propolisem, šampon Microsilver. Stav mé dcery se začal pomalu zlepšovat a já jsem opět začala být šťastná.

Od mámy zpět k ženě

Dlouhou dobu jsem byla pouze spokojená samospotřebitelka. Důvodem bylo i to, že se mi narodil syn a já jsem se věnovala péči o děti. Byla jsem kvalitou produktů stále více překvapena. Funguje to. A tak když syn za dva roky vyrostl a měla jsem možnost hlídání, navštívila jsem startovací seminář, abych zjistila více. A protože nic nevyhazuji, tak jsem si našla katalogy a materiály, které jsem měla v první objednávce, a začala jsem je studovat. Líbí se mi systém, jak společnost pracuje. Je to promyšlené, jasné, jednoduché a prověřené. Protože jsem nikdy nepodnikala, našla jsem v tom seberealizaci, nový svět.

Doma jsem nemluvila o ničem jiném.  Manželovi nezbývalo nic jiného, než mne podporovat. Mám štěstí, že my se navzájem podporujeme a máme pro toho druhého pochopení. Myslím, že je rád, že se o jeho zdraví a celé rodiny tak starám. Protože zdraví je to nejdůležitější.

Vůbec jsem nic neplánovala. Každý den, jsem žila s LR v radosti. Moje manažerka a kamarádka Eva mne naučila předávat informace o produktech systematicky. Je důsledná a vysvětlila mi také, jak moc mi časově i ekonomicky pomůže připojit se k online vzdělávání a podpoře v rámci platfofmy Helou.cz, jejíž obsah vytváří tým LR partnerů pod vedením manželů Petra a Markéty Kopčilových. Spolupráce s Evou i paní Kopčilovou je fajn. Obě umí člověka podpořit, povzbudit a posunout dopředu. Na LR i Helou! se prostě můžu spolehnout. Nalézám zde pomoc, radu a také přátele, kterých si velmi vážím a přeji jim úspěch.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Business