PříležitostiZdravíŽivotní styl

Markéta Kopčilová: NIGHT MASTER LR Health & Beauty

Markéta Kopčilová: Night master LR Health & Beauty
Markéta Kopčilová: Night master LR Health & Beauty
Nádech, výdech, čtyři schody nahoru na stage a jste tam. Nic složitého. Jen neupadnout, nesmát se málo, nesmát se příliš, nepřeříkávat se, nepůsobit příliš strojeně. Zatmělo se mi krátce před očima. Jsem tady a dívám se dopředu skrze masu světel. Upřeně mě pozoruje více než 6000 očí. Teď už to musím dát, není cesty zpět. Stojím uprostřed pódia v naprosto zaplněném pavilonu F brněnského výstaviště. Je sobota 25. ledna 2020, něco kolem třetí odpoledne a já představuji zcela nový, revoluční produkt Night Master německé společnosti LR Health & Beauty.
 
Po dvou letech jsem zpět na pódiu obrovské akce s LR. V roce 2018 jsem měla před sebou „jen“ 1500 lidí v Ostravě, v hale Gong a to jsem si říkala, že nic většího už v životě nezažiju. Omyl. Profesionální produkce kolem, velký sound systém, světelný park, obří LED stěna. Teď jsem v Brně a je to ještě větší. Obří! Neuvěřitelné! Na LED panelu o rozměrech 15 x 4,5 metru běží mé jméno, které záhy střídá nový produkt. Lidi se baví, tleskají, jsou dle ohlasů nadšení, ale já nevím co se děje, nevím co říkám. Jsem napojená, ve flow, prostě je to jízda. Kdo nezažil, nepochopí…
 
Letošní kick off meeting pod názvem LR Grow Day & Night, byl věnován především byznysu – až na mou část. A upřímně, nikdy jsem nechtěla prezentovat nový produkt. Výzvu jsem přijala se vší pokorou a řeknu vám, že čím více akce blížila, tím více času jsem se modlila, abych to “dala”. Je to obrovská zodpovědnost, závazek se dokonale připravit – což jsem dělala celý leden 2020. Jsem ráda, že jsem na akci spolupracovala s odborníkem prim. MUDr. Tomášem Kampe, který měl na starosti vysvětlení funkčnosti produktu. Řekla bych, že nám to spolu fungovalo v dobré souhře. S manželem jsme produkt taky testovali, srovnávali si výsledky a poznatky. Za mě to prostě funguje! 
 
Díky LR za příležitost a důvěru. A hlavně za nový jedinečný produkt, který může pomoci obrovské spoustě lidí s jednou z největších populačních nemocí. Ale o tom konkrétněji zase jindy.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.