EmoceJednotaNovinkyPříležitostiŽivotní styl

Máte vše i když vám nic nepatří

Máte vše i když vám nic nepatří

Žijeme v dokonalé iluzi! Máme pocit, že vše musíme vlastnit, že pokud to není naše, tak je to k ničemu, protože to nemůžeme ovládat. Znáte ten pocit? Pojďme se dnes zamyslet nad něčím, co můžeme sami ovlivnit – pokud budeme sami chtít.

Je kouzelné, když něco sestrojíme, uplácáme z hlíny, upečeme bábovky, postavíme dům, složíme báseň a napíšeme ji na papír. To vše je vlastně naše práce, dáváme myšlenky do hmoty. Náš svět je velmi „pevný“, skládá se z hmotných věcí, které kolem vidíme, které tvoříme. Na svět jsme přišli s holým zadkem a také z něj takto odejdeme. Na Zemi zanecháme možná stavby, peníze, nábytek, CDčka, auta, zlato, drahé kameny, obrazy, starožitnosti, ale to je tak vše. Pocity, vzpomínky, vůně, city, myšlenky se totiž dost blbě zhmotňují. Tedy máme pocit, že čím více hmoty po nás zůstane, tím lépe. Co když je vše jinak. Co když může být vše jinak a my můžeme „mít“ i když nebudeme „vlastnit“. Jde to! Žijeme v době, kdy tzv. sdílená ekonomika nabírá na obrátkách a toto bude neustále narůstat, ne naopak.

A teď to nejdůležitější pro vaše uvědomění si situace.

Největší internetový maloobchod světa je Alibaba. Nevlastní žádné zboží.
Největší taxi služba světa je Uber. Nevlastní žádné auta.
Největší banka na světě je Bitcoin. Nemá žádnou hotovost.
Největší ubytovatel světa je Airbnb. Nevlastní žádné nemovitosti.
Největší mediální dům světa je Facebook. Nevytváří žádný obsah.

Máte v ruce tzv. LR příležitost – máte vše i když vám nic nepatří. Nemáte sklady, nemáte výrobní linku, nemáte haly, nemáte vozový park, nemáte půdu, na které byste něco pěstovali nebo chovali. A jestli máte pocit, že je to málo nebo dokonce máte pocit, že by se na vás měl dívat někdo skrze prsty, protože jste zapojeni do MLM, dal jsem vám velmi názorný příklad něčeho velkého. Dokonce daleko většího než je značka LR a celá firma a přitom je to vše na podobné bázi. Máte vše i když vám nic nepatří.

Doporučené stránky:
www.petrkopcil.cz
www.firestarter.cz
www.kopcilovi.cz

 

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Emoce