Můj týden s LR Health & BeautyNovinky

Můj týden se značkou LR Health & Beauty: Míša Miklicová

Můj týden se značkou LR Health & Beauty: Míša Miklicová

Pondělí

To jsme vstávaly s Vaneskou celkem pozdě. Tak jdeme na náš ranní rituál v týdnu kdy nemáme taťku doma. Vstaneme, vaříme čaje s citronem, Vaneska má ovocný a já můj velmi oblíbený LR LIFETAKT Figu čaj. Obě jdeme do koupelny, na našem umyvadle už se nenajde žádná jiná zubní pasta než Aloe Vera extra svěží. Obě mažeme obličej Aloe Vera ochranným krémem s propolisem. Po snídani Vaneska dostává VitaAktiv a já si dávám ráno 4 tablety ProBalance které si dám i po obědě i večeři . Odpoledne jsem šla na kosmetiku, chodíme tady já, má sestra i mamka. Paní kosmetičce jsem se zmiňovala o LR už posledně, tak jsem jí tam nechala pár letáku LIFETAKT. Večer malou koupu a mažu baby sérii Aloe Vera. Po uložení Vanesky se můžu věnovat více aktivitám. Aktivně začnu pracovat na naší skupince kterou jsme vytvořili jen pro LR. A píšou mi lidi na první objednávky. Zapisuji opět pár kontaktů co mě napadly do seznamu. Naplánuji si další den a rozhodím si aktivity. V koupelně mám vlasový a tělový šampon s Aloe Vera, očistím si pleť pleťovým mlékem Aloe vera.

Úterý

Klasický náš rituál, čaj, koupelna. Dnes pro změnu jen jiná pasta z řady Microsilver. S malou si chvilku hrajeme. Tak hodinku si zahraje sama, takže můžu pracovat na kontaktech. Než jdu vařit oběd, oslovím alespoň 3 lidi. Po obědě má Vaneska novinku, že usíná jen v kočárku takže ji uspím a mám aspoň hodinu a půl zase pracovat. Nafotila jsem si produkty abych je mohla vkládat na naši stránku a popsat je. Pořád spí – paráda, jdu omrknout všechny tři díly Podpultovek. No naprostá pecka.
Opět koupeme v baby sérii. Malá jako prevenci dostává Colostrum Liquid, pak jde spát a já jdu dělat objednávku náramků. Do toho mi píše známá co jsem ji oslovila a domlouváme se, že si zavoláme v pondělí. Opět můj večerní rituál, jen dnes se namažu tělovým mlékem Karolina Kurkova, tato série i s parfémem je úžasná a zahřeje. Ráda bych šla spát ale neskutečně mě začal bolet zub – přemýšlím co si dát aby to přestalo, ale nechci léky. Jdu do lednice a beru Colostrum Liquid, dám si jednu lžíci poházím Clostrum v puse a jdu spát. Zabralo to a je klid. Wow.

Středa

Dopoledne realizuji své myšlenky, které mě napadly večer a zapsala jsem si je do nové aplikace abcNotes. Během dopoledne jsem obeslala a obvolala lidi ohledně poslední objednávky. Potom řeším hlídání na zítra s mamkou a stihnu ještě nakontaktovat nějaké lidi co mě napadli. A dnes se více méně budu věnovat Vanesce. Večer vyřizuji další objednávky na náramky. Objednala motivační knihu Sama sobě šéfém na kterou se moc těším až přečtu a budu se motivovat.

Čtvrtek

Plán na dnešní den je víc než jasný. Ráno dojela mamka, ale je tu tak dvě hodiny a jede domů, aby nasála energii na Vanesku. My se před obědem chystáme na odjezd k babičce. Já se jdu upravit do koupelny, a s asistencí malé si na obličej namažu Aloe Vera hydratační kém. Použiji bezolejový make-up série Colours řasenku té samé série. Parfém pro dnešní den použiji Lovingly by Bruce Willis EdP. Ještě před odjezdem vyřídím pár věcí, naháním pošťáka, který má u sebe balíček od LR, který potřebuji dnes předat. To se mi podařilo, takže jeden úkol splněn, druhý úkol vyzvednout přívěsky v rytectví na náramky, které jsem si nechala udělat s názvem mých náramků. Vyrážíme směr Veletiny – jsme u babičky, sláva. Vaneska poobědvá, ale pochybuji, že bude spinkat když usnula v autě. Před druhou vyrážím do Podolí ke stolařům ohledně kuchyně. Pak zrovna v Podolí i předávám objednávku. Přijedu zpět do Veletin, malá spí na terase v kočárku. Vypiji kafe s mamkou, prohodíme pár slov a ve čtyři vyjíždím do Uherského Brodu na seminář. Seminář byl opět naprosto báječný a jsem moc ráda, že se takových akcí můžu účastnit. Moc mi to pomáhá jít dál. Jak jsem přijela pro malou, s mamkou jsem probrala novinky ze semináře, co jsem se dozvěděla. Byl to nádherný i když hektický den.

Pátek

Dnes máme naplánováno, že pojedeme za partnerem na domek jak se vrátí z práce. Mezi tím přijde mamka od lékařky, tak ji pak zavezeme domů ať nemusí jezdit autobusem. Než odjíždíme z domu, vybírám poštu a jsem úplně nadšená – přišla mi knížka Sama sobě šéfem od Alexandry John a nový katalog LR, kde jsou naprosto skvělé akce. Večer, když se mi to povede, bych se chtěla vrhnout na knížku.

Sobota

Dnes klasický rituál jako ostatní dny. Dopoledne s Vaneskou vaříme oběd a chci s ní na domek, abych tam mohla pomoct. Balíme oběd, mycí prostředky, kočárek, hračky a vyrážíme směr Nedakonice. Malá chvilku běhá po baráku, se vším pomáhá, hlavně umí velice dobře všechno uklízet pod rukama. My se snažíme s přítelem zkompletovat sprchový kout. Malá je po obědě, tak ji uspím v kočárku na terase a my jdeme kompletovat dál. Malá spí asi dvě hodiny, jak se vzbudí, tak mi jde pomáhat uklízet prádelnu. Byl to super den. V průběhu dne jsem řešila tři konzultace ohledně produktů. Večer řeším ještě objednávku. Koupeme malou v baby sérii. A my použijeme pro sebe Aloe Vera vlasový a tělový šampon. Já si vyčistím pleť a jdu relaxovat.

Neděle

Jedeme směr Zlín do Sika, na domek pouklízet, nechat malou vyspat na čerstvém vzduchu. Přijedeme domů, my si dáme kafe, malá si jde lehnout chvilku k pohádce a já využiji čas pro sepsání článku. Bylo to super shrnout si tak celý týden s LR.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.