JednotaZdravíŽivotní styl

Načerpejte léčivou energii z podzemí bosenských pyramid

Načerpejte léčivou energii z podzemí bosenských pyramid

A nejen z podzemí! Je úchvatné podstoupit společnou meditaci na mohyle Vratnica staré tisíce let, vystoupat na vrchol pyramidy Slunce během ranního rozbřesku a být přitom obklopeni hradbou okolních hor a zároveň kamennými hradbami jednoho z nejstarších hradů v zemi. Vítejte v zemi, kde jsou NEJSTARŠÍ A NEJVĚTŠÍ PYRAMIDY NA SVĚTĚ! Je fascinující vidět na vlastní oči gigantické kamenné koule v Zavidoviči. Nemůžu slovy dost dobře popsat vzduch, který dýcháte v hlubokých podzemních tunelech Ravne uprostřed pyramid. Nevím, jak na vás přenést pocit, který zde zažije každý tak individuálně. Vidíte zde věci, které jinde nejspíš neuvidíte, můžete slyšet „tep Matky Země„, cítit vibrace na prastarých frekvencích 7,5 Hz. Jen se naladit! Jak popsat vodu, která vám doslova před očima mění svou krystalickou mřížku? Je tak sladká a voní! To vše můžete zažít, vidět, jíst, pít, dýchat, navnímat v termínu 27.4 – 1.5.2018.

Megalit v tunelu Ravne

Megalit v tunelu Ravne

 

Je to magické místo, kde energie doslova cáká z každého koutu. Večer máte na hotelu strach otevřít kufr, protože… ano bude i tam! A to jídlo! Pokud máte rádi experimenty, což znamená, že neočekáváte vepřo-knedlo-zelo na balkánu, užijete si směsici chutí a vůní exotického koření, zeleniny, masa a pečiva, které u nás neznáme. Tento článek je upřímně vzato zcela zbytečný, protože, to co vám chci předat a popsat ve slovech, je nepřenositelné. Beru to však jako mou milou povinnost, podělit se o zážitek hluboký, spirtiuální a léčivý, který se mě dotokl loni v září. Byla to cesta, kterou si rád znova zopakuji a vy můžete také už tento měsíc! Pokud vám nevadí noční přejezd Evropou autobusem, pak jste vítání na palubě. Večer usnete a ráno vstáváte k prvnímu výletu do údolí kamenných koulí. Zde si také vychutnáte jídlo servírované přímo v přírodě, které pro vás místní lidé uvaří. Následuje přejezd na další „atrakci“ a tak dále až se najednou octnete na hotelovém pokoji v městečku Visoko, které rozhodně navštivte. Hotel je tříhvězda, bezpečný, čistý, na přespání ideální, nečekejte zde žádné kasíno, wellness apod.

Z resturace máte výhled přímo na pyramidu Slunce! Je to malé, přehledné a bezpečné městečko. Kdykoliv a kamkoliv můžete jít sami, stejně jako my jsme chodili s manželkou. Spousta krámků vás přenese do „ranného kapitalismu“ let 90tých v Československu, tady to má stále ten spirit. Nesmíte zapomínat, že Bosna je „pár let“ po válce, což vám připomenou rozstřílené domy v horách s viditelnými dírami po střelbě nejen z kulometů. Ale co bylo bylo, žít se musí. Lidé jsou zde otevření, usměvaví a k cizincům se chovají velmi zdvořile. Ne, neoslníte je „západem“, oni dobře ví, že se máme po hmotné stránce mnohem lépe, ale oni tady mají něco, co nemáme zase my. A to je TO co se musí zde hluboce prožít. Nezapomeňte si dát pravou bosenskou kafu, což je káva silná a sladká, kterou vám připraví v malé džezvě. Domů jsem si loni na podzim přivezl mnoho vzácných kamenů, které zde můžete v horách koupit za zlomek toho, co stojí u nás. Ostatně jako všechno tady stojí opravdu velmi málo a je to ve vysoké kvalitě, ať už půjdete do krámku pro pečivo nebo si koupíte boty, penězenku a kabelku. Ano, manželka se přirozeně jenom šla podívat a nic nechtěla kupovat 🙂

Pokud jsem vás nadchl a uvažujete o něčem zásadním, co chcete a můžete udělat pro své zdraví fyzické a psychické, pak nezapomeňte při objednávce zadat kód HELOU! a bude vás čekat velmi příjemné překvapení! Průvodci vám bude parta lidí, která zde jezdí pravidelně a nabídne vám precizní informace. Více informací o zájezdu najdete na stránkách www.peceodusi.net.

Doporučené stránky:
http://www.peceodusi.net

Fotogalerie
[envira-gallery id="4991"]

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Jednota