Nemocné dítě ve školce? Nemusí to být problém.

Nemocné dítě ve školce? Nemusí to být problém.

Přeji hezký den. Jmenuji se Miroslava Konečná a jsem šťastná, že jsem součástí LR Health & Beauty. Moc šťastná, neboť mi byl vytažen trn z paty. Možná prožíváte něco podobného nebo se vás to bude brzy týkat. Začínají totiž zápisy do školek.

Jsem mámou dvojčat a díky tomu  jdem se také dostala i k LR Health & Beauty přes Bronzovou organizační manažerku Markétu Kopčilovou, která má také dvojčata. V září 2015 jsem se vrátila po mateřské dovolené do práce a kluci nastoupili do mateřské školky, čímž začal zdravotní kolotoč. Na počátku to šlo bez větších nachlazení, ale jak nastala zima, stále na ně něco lezlo. Zná to každá máma. V březnu jeden ze synů dostal zápal plic a samozřejmě antibiotika. A nebudu zastírat, nebyla nasazena poprvé. Já jsem relativně přírodní člověk a tu “chemii” moc ráda nemám, tak jsem hledala rady od jiných „dvojčatových“ maminek a taktéž alternativní variantu. Ozvala se mi Markéta Kopčilová a vysvětlila mi nutnost obnovit klukům střevní mikroflóru silnými probiotiky od LR Health & Beauty, které se jmenují PRO 12. Pro akutní případy mi doporučila mít doma vždy v lednici tekuté Colostrum.

Vysvětlila mi, že než se střevní mikrobiom napraví, bude to trvat a do té doby je třeba, aby nebyla nasazena další antibiotika. Jelikož jsem jasně pochopila proč, dala jsem na její rady a dnes jsem za to velmi ráda. Kluci již školku zvládají bez větších nachlazení, čímž nemusím řešit paragrafy a strach, co řekne šéf. Ano, letos byla zima krutá na viry a bakterie, a tak se nevyhnul jeden ze synů antibiotikům, jelikož měl angínu. Nicméně okamžitě jsme nasadili silná probiotika PRO 12, syn byl překvapivě rychle fit a další ataky se nekonaly. Druhému synovi jsem při výskytu angíny u bratra dávala preventivně Colostrum liquid a Vita Activ ve zvýšené dávce. Tímto jsem cílila, aby se nemoc nepřenesla. A hurá! Dopadlo to skvěle. Jsem velmi ráda, že jsem poznala jak Markétu, tak její strukturu a lidi v ní. Jsem ráda, že se zde mohu vzdělávat a pomáhat ve svém okolí. Děkuji za to a přeji všem krásný den a zdravé školkové děti.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.