ZdravíŽivotní styl

Nemocné dítě ve školce? Nemusí to být problém.

Nemocné dítě ve školce? Nemusí to být problém.

Přeji hezký den. Jmenuji se Miroslava Konečná a jsem šťastná, že jsem součástí LR Health & Beauty. Moc šťastná, neboť mi byl vytažen trn z paty. Možná prožíváte něco podobného .

Jsem mámou dvojčat a díky tomu  jsem se také dostala i k LR Health & Beauty přes Bronzovou organizační manažerku Markétu Kopčilovou, která má také dvojčata. V září 2015 jsem se vrátila po mateřské dovolené do práce a kluci nastoupili do mateřské školky, čímž začal zdravotní kolotoč. Na počátku to šlo bez větších nachlazení, ale jak nastala zima, stále na ně něco lezlo. Zná to každá máma. V březnu jeden ze synů dostal zápal plic a samozřejmě antibiotika. A nebudu zastírat, nebyla nasazena poprvé. Já jsem relativně přírodní člověk a tu „chemii“ moc ráda nemám, tak jsem hledala rady od jiných „dvojčatových“ maminek a taktéž alternativní variantu. Ozvala se mi Markéta Kopčilová a vysvětlila mi vhodnost posílit klukům střevní mikroflóru kvalitními probiotiky od LR Health & Beauty, které se jmenují PRO 12. Pro akutní případy infekce mi doporučila mít doma pro podporu vždy v lednici tekuté Colostrum.

Vysvětlila mi, že jde o doplněk a vše má svůj čas. Než se střevní mikrobiom posílí, bude to trvat a do té doby je cíl natolik zvládat infekce, aby nebylo potřeba nasazovat další antibiotika. Jelikož jsem jasně pochopila proč, dala jsem na její rady a dnes jsem za to velmi ráda. Kluci již školku zvládají bez větších nachlazení, čímž nemusím řešit paragrafy a strach, co řekne šéf. Ano, letos byla zima krutá na patogeny všeho druhu, a tak se nevyhnul jeden ze synů antibiotikům, jelikož měl angínu. Nicméně okamžitě jsme nasadili probiotika PRO 12. Syn byl překvapivě rychle fit a další ataky se nekonaly. Druhému synovi jsem při výskytu angíny u bratra dávala preventivně Colostrum a zdroj vitamínů Vita Activ ve zvýšené dávce. Tímto jsem cílila, aby se nemoc nepřenesla. A hurá! Dopadlo to skvěle. Děkuji za to a přeji všem krásný den a zdravé školkové děti.

 

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Zdraví