Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Zdraví

Opruzené dítě? Děkuji, už nechci.

Helou! všem čtenářům. Ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost v rámci řešení těžké opruzeniny u svého dítěte. I když je naše dcerka zdravé již tříleté dítko, tak občas nás něco pozlobilo. Opruzenina u dětí často vznikne z nevhodně zvolené pleny nebo také jako reakce na jídlo při zavádění příkrmů. Když jsem  o tom mluvila s maminkami v mém okolí, většinou se jim dítko osypalo na viditelných místech jako je obličej, bříško, záda.

Ale u naší dcerky se to projevovalo na genitáliích. Nejdříve jsem si myslela, že to je třeba nějaká špatná  várka plínek, protože značky neměníme. Nedokázala jsem to tehdy řešit, protože v ten moment mě nenapadla žádná jiná souvislost. V té době jsem bohužel neměla o možnostech řešení přehled, a tak jsem kupovala mnoho různých mastiček za stovky korun. Nákupy probíhaly na pricipu pokus-omyl. A jak to dopadlo? Buď  se ten stav vůbec nelepšil nebo hojení trvalo neskutečně dlouho a dítě trpělo.

Následně jsme zjistili, že vyrážka není z plen, ale je to rekce na nějakou potravinu. A dceři se to projevuje na neobvyklém místě, tedy genitálu. Vypadalo to opravdu strašně. A ani nechci domýšlet, jak moc to muselo bolet.

Ten stav – aby jste si to dokázali představit – byl opruzený celý genitál úplně zarudlé okolí i třísel a nejhorší bylo, že to praskalo a krvácelo. No, v ten moment jsem to chtěla vše za ní odtrpět já. Takže jsme mazali a větrali co nejvíce, ale ta doba léčení trvala někdy i dlouhých 10 dní.

Naposled se nám tento stav opakoval v letních měsících. Dostali jsme mošt z bio jablíček. A tak jsem jí chtěla dopřát a dala jí vodou naředěný mošt, ať to není taková síla. No a večer – když se šla koupat a sundali jsme oblečení a plenku, jsem se zhrozila. Začala strašně plakat genitál opět rudý, krupička jak na genitálu tak okolo třísel. Všude praskliny a drobná krvácivá ložiska. Omyla jsem ji pouze čistou vodou, protože nesnesla nic. Osušila jsem ji a namazala  pro mne novinkou, kterou jsem našla v katalogu LR Health & Beauty. Jedná se o Aloe Vera Baby Jemný Ochranný Krém. Ten jsem aplikovala na opruzeninu. Dali jsme ji spinkat a modlili se, aby se jí ulevilo. Ráno jsem s hrůzou trnula,  jak to bude vypadat. A víte co? Stal se zázrak a tento krém budu doporučovat každé mamince, která řeší opruzeniny. A také té, která je neřeší, protože teď vidím potřebu prevence. Naší holčičce se od večera do rána stav zlepšil o cca 75%.  Kdo to nezažije a nevyzkouší možná ani neuvěří. Když jsem popisovala tento stav kolegyním z Helou! dostala jsem podobné pozitivní reakce z jejich praxe. Ach, jak jsem byla šťastná!

Můžu říct, že tento krém je to  nejlepší, co jsem za celou dobu na opruzeniny vyzkoušela.  A že toho bylo! Celá dětská série od LR – Aloe Vera Baby je naprosto úžasná a hypoalergenní a vhodná nejen pro děti. Myslím, že toto je top dárek pro každou maminku a dítko – po slovácku řečeno “do kúta”. Tedy jako dárek narozenému miminku.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Emoce

Říká se, že jedinou životní konstantou je změna. Svět, naše tělo, náš nervový systém je jako neustále se měnící améba. Každá vteřina je ztělesněním...

Emoce

Čas od času mne navštíví klient s dotazem na smysl života. Scénář je vždy velmi podobný: hledá něco, co jeho existenci naplní smyslem, co mu...

Emoce

Berete do ruky tužku a diář a říkáte si, hmm, konečně článek, který mě naučí správně si naplánovat život? Ach, omlouvám se, ale musím...

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!