KrásaNovinkyPříležitostiŽivotní styl

Plesová sezóna přichází

Plesová sezóna přichází

Plesová sezóna 2018 je tady. Dámy vytahují ze skříní róby a náležitě se připravují.  Ples je výjimečná příležitost zazářit a ukázat se ve společnosti tou nejkrásnější. Na ples není nikdy nic přespříliš, co se týká slavnostního vzhledu. Když dodržíte určitá pravidla, nemůžete šlápnout vedle. Dovolte si být skutečnou dámou, která z nás by nechtěla být alespoň jednou za rok princeznou?

Co na sebe?

Nutností jsou dlouhé šaty, nebo maxisukně a luxusní halenka nebo top, krátké koktejlky jsou na ples nevhodné. Pokud jste odvážná, můžete vyzkoušet například elegantní kalhotovou sukni nebo overal, které jsou opět prudce módní. Pozor na přílišné rozparky a odhalování, na ples se to nehodí. Můžete však zvolit zajímavé a luxusní materiály, metalické odstíny jsou stále velmi moderní, také diamanty, třpytky, perly… Romantické ženy mohou vsadit na krajku, dramatického dojmu dosáhnete sametem. Nezapomínejte na vhodné doplňky a obuv. Na ples se hodí uzavřené lodičky na jemném podpatku, sandálky jsou nevhodné. Punčochy jsou samozřejmostí.

Jak se nalíčit?

Plesové líčení je líčení slavnostní. Můžete se inpsirovat tipy z našeho článku o líčení na vánoční večírek. Přesto je důležité nezapomínat, že ples je vysoce společenská záležitost a je proto nutno působit elegantně a sofistikovaně. Volte raději klasický elegantní vzhled než módní výstřelky, abyste nepůsobila vulgárně.

Ověřené společenské líčení může být – důraz na oči – kouřové líčení očí – v tom případě už jen jemná barva rtů a tváří. Nebo naopak líčení ve francouzském stylu – jemně nalíčené oči a výrazné rty – vysoce módní jsou matné rtěnky v odstínech červené, bordó nebo fialové. Nic ale nezkazíte příjemným líčením, kdy decentně zvýrazníte oči i rty, přidáte trochu lesku – a kouzelné plesové líčení je na světě. Hlavně buďte sama sebou, pokud budete přirozená, budete se cítit dobře a dokonale zazáříte.


Doporučené stránky:
www.nadherna.sk

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása