Spojte se s námi

Ahoj, co jste hledali?

Krása

Připravte se na zimu!

Helou! Paní Zima je tady, sníh poletuje povětřím, a naše pleť si tím pádem žádá mnohem kvalitnější péči. Pokud jste nevyměnili své běžné krémy a kosmetiku za zimní, nyní je nejvyšší čas. V zimě je důležité pleť chránit před mrazem a také dobře hydratovat, protože v přetopených a klimatizovaných místnostech rychle ztrácí přirozenou hydrataci.

Venku na tvář a ruce zase útočí velký mráz. Obzvlášť trpí naše rty, jejich kůžička je jemná a náchylná na výkyvy teplot a prostředí. Často máme v zimě popraskané rty.

Jak se tedy optimálně vybavit na zimní měsíce?

Doporučuji k běžným denním krémům přidat navíc jeden hutnější a výživnější. Skvělou péčí na zimu jsou například naše krémy Racine s koenzymem Q10.  K speciální péči letos zařazuji naši novinku ze série Serox – ZEITGARD Série Arctic Winter Cure. Tato speciální péče chrání pokožku kryoprotektivním ochranným proteinem ze Severního ledového oceánu. Dvoufázová kúra stimuluje pleť, aby se nastavila na zimu a chránila před nízkými teplotami, suchým vzduchem z topení a ledovým větrem, tím je zajištěna intenzivně ošetřovaná, silná a mladistvě vyhlížející pleť.

Nejprve se 14 dní používají speciální kapsle na pleť, následně je pleť od 15ho dne dvakrát týdně ošetřována speciální noční maskou.

Pro ještě lepší efekt doporučuji přidat ošetřující kúru vzácnými oleji, které zajistí Zeitgard Beauty Diamonds anti-age olej.

Nezapomeňte chránit rty naší tyčinkou s aloe vera nebo speciálním balzámem s borůvkovou příchutí, který je nyní dostupný v limitované edici a je určen speciálně pro zimní ochranu rtů.

Ruce ošetřujte extra výživným krémem na ruce určeným pro zimní období, můžete také sáhnout po kořeněném krému Aloe Vera Balzám na Ruce a Chodidla “Oriental Spa” který díky obsahu chilli prokrví pokožku a nádherně exoticky voní.Při tomto ošetření zima nemá šanci. Nezapomínejte také na rukavice, čepici, šálu, v tomto období jsou samozřejmostí nejen pro děti.

Reklama

Tohle by se vám mohlo líbit

Káry

V pátek 23. října 2020 se to stalo a já jsem v Ostravě převzala své první manažerské LR auto. Radost veliká, sen i cíl...

Novinky

Máme nový pořad Helou! INFO pro všechny fanoušky zdraví, krásy i podnikání. Novinky, rozhovory, reportáže, MLM slovníček, obchodní tipy… První díl po přihlásení na...

Novinky

Vzdělávání na platformě Helou! je základem všeho. Ale to je pouze začátek pro každého obchodníka – pak přichází na řadu sposta praktických postřehů. Jak...

Zdraví

Před nějakým časem jsem napsala článek do motorkářského časopisu MotoRoute s cílem podpory motorkářů v rámci ucpaného nosu. Myslím, že téma trvá i nadále....

Copyright © 2015 - 2020 Firestarter s.r.o.

error: Content is protected !!