KrásaZdravíŽivotní styl

Rychlá a vyvážená snídaně

Znáte to možná také. Ráno vstáváte na poslední chvíli, proběhnete koupelnou, ustrojíte se a na snídani nezbývá čas. Po cestě do práce či školy se zastavíte v obchodě, kde si zakoupíte rohlík a něco k tom, popř. sáhnete rovnou po “smějící“ se a zdravě vypadající obležené bagetě či po sladkém koláči. Ano, jednou za čas to není tak hrozné, i já jsem to tak měla.

Jako matka čtyřleté dcery také nemám moc času na snídani. Je to smutné, je to špatně, ale je to prostě tak, pracuji ale na tom. Rána jsou pro mě zkrátka velmi náročná, na vše dohlédnout na nic nezapomenout a včas předat dítě do školky a já přijet do mého kadeřnictví, kde se také nezastavím. Potřebuji kvalitní, vyváženou a především rychlou snídani, která mě zasytí na celé dopoledne, abych se nedojídala a nezobala, jako tomu bylo donedávna. Ano, našla jsem!

Stačí nalít bezlaktózové mléko do shakeru, přidat tři lžíce směsi, protřepat a vypít. Samozřejmě že chápu ideální model klasické snídaně. Ale když to prostě nestíhám tak jsem jsem ráda, že mé tělo dostalo vše, co potřebuje formou tekuté výživy. V zimním období si ředím mléko teplou vodou. Je mi velmi příjemné vypít vlažný koktejl, což navíc rozbíhá metabolismus. Ba naopak – studený koktejl preferuji v létě, kdy zase dokáže velmi osvěžit. Koktejly, o kterých píši, jsou součástí stravovacího programu Figu Active Body Mission. Můžete si vybrat ze tří druhů příchutí. Já mám v oblibě variantu jahoda-banán, další příchutě jsou vanilka a latte-macchiato. Já sama si jej někdy i vylepšuji, např. do něj hodím miniaturní hrst ovoce. Mimochodem, pokud pojedete kolem mého kadeřnictví, stavte se, dám vám také pomlsat.

Další produkt od LR Health & Beauty, který mám moc ráda, je Figu Active Bylinný odtučňovací čaj. Hned jak dorazím do práce, tak si  uvařím maxi velký hrnek tohoto velmi lahodného čaje a popíjím celé dopoledne. Cítím se po něm velmi lehce, jen mne neustále prohání na malou (no jo.. lymfa se očišťuje).  O tomto čaji jsem již psala jeden z předchozích článků v online magazínu Helou.cz, takže můžete vyhledat a přečíst si podrobněji o jeho složení a vlivu na naše tělo.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása