BusinessZdravíŽivotní styl

Směrnice, vyhlášky, provozní řády… Zjišťuji, že jsem o kroky napřed!

Krásný den čtenáři, dnes bych se s vámi chtěla podělit o můj postřeh při vypracovávání provozního řádu. Na každém pracovišti musí být dodržena bezpečnost práce a ochrana zdraví. Ovšem zákon je i v tomto smyslu hodně pozadu!

Pokud jste pravidelnými čtenáři internetového magazínu Helou, tak jistě víte, že má profese je kadeřnice. Už od mala jsem věděla co chci a šla si pevně za svým, ale velké díky patří především rodičům, kteří byli velkou podporou. Po skončení nástavbového studia obor vlasová kosmetika, jsem si otevřela svůj salon. Začátky nebyly vůbec jednoduché a přesto jsem vydržela necelých devět let. Až nedávno, jsem ukončila nájemní smlouvu a odešla jsem z města do jedné větší vesničky, která je považována za městys. Důvod takové změny? Mám ráda klid a pohodu a té se mi teď bude dostávat, hurá!

A tak mě čekalo další kolo vypracování provozního hygienického řádu. Po několika hodinách sepisování a přemýšlení jsem se dostala k bodu, kde se popisuje vybavení lékárničky. A tak si čtu co tam musí být: dezinfekce, náplasti, obvazy, výplachy očí atd. V duchu si říkám: no a kde je třeba něco na popálení? Představte si, že na toto hygiena vůbec nemyslí a není to povinnost! Přitom způsobit (si) zranění je v mé práci tak snadné, především při používání fénu, žehličky na vlasy a kulmy.

Naštěstí znám a vím o produktech, které jsou nejen za rozumný peníz, ale navíc jsou zcela přírodní. Jedná se o výrobky z aloe vera od LR Health and Beauty. Takže moje lékárnička v kadeřnickém provozu je obohacena o Aloe Vera Box. Ten obsahuje Spray první pomoci, který nejen že obsahuje aloe vera, ale navíc dalších dvanáct bylin. Druhý je čistý koncentrát z aloe vera a třetím je Aloe Vera krém s propolisem, který je jak stvořený pro nás kadeřnice a pro naše namáhané a vysušované ruce.

Tento box se hodí nejen do kadeřnických provozů, ale neměl by chybět v žádné domácnosti. Více o Aloe Vera Boxu se dozvíte v jednom z mých minulých článků. Přeji Vám všem krásné letní dny plné pohody.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Business