ZdravíŽivotní styl

Z all inclusive na svou hmotnost snadno a rychle

Milovníci léta a moře se pravidelně těší na svou dávku houpání se ve vlnách. Když jedete celá rodina s malými dětmi, snažíte se zvolit hotel, který bude na ně zařízen. Od vybavení, přes zařízení, animace až po dietní nekořeněné koutky v jídelně. Já se snažím dopřát si takový luxus v podobě all inclusive alespoň jednou za dva roky. Od úklidu, přes vaření až po nápoje a české animátory. Z takové dovolené jsem se právě nyní vrátila a vypnula jsem od práce tak dokonale, že ještě v půlce týdne se moje hlava jen těžce dostává do plných obrátek, na které byla dříve zvyklá.

Z každé takové dovolené u moře s minimálním pohybem díky lenošení, hlídání dětí na pláži, u bazénu a s břichem plným dobrot, jsem si dovezla hodně kilo na váze nahoru. Nejde jen o vyšší příjem kalorií, kdy ochutnáváte místní zákusky, dopřáváte si místní alkoholické nápoje, najednou jste bez stresu a v klidu se přibírá ještě rychleji.

Nedávno mě na Helou.cz zaujal příspěvek Markéty Kopčilové a rada vzít si s sebou na dovolenou minerály Probalance. Dávala jsem si je jen navečer. Přes den se mi podařilo hodinu plavat, jinak pohyb byl maximálně při chůzi na pláž a do restaurace. Domů jsem si dovezla navíc polovinu váhy, jakou jsem mívala z předchozích dovolených. Po návratu jsem přidala snídaňový Figu koktejl a večer se snažím nehřešit. Po týdnu od návratu z dovolené jsem zpět na své váze. Jsem ráda, že už se po dovolené nemusím trápit s oteklostí a nedopnutou sukní. Vždyť léto je teprve ve své polovině a já se nemusím stydět na koupaliště do plavek.

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Zdraví