Žádný nový iPhone, iPad ani Macbook

Jsem velký, velký Apple fanoušek, ale budu k vám upřímný. Na včerejší velké prezentaci novinek Apple, tzv. Apple Keynote se žádný zázrak nekonal. Tedy žádný „očekávaný zázrak“ v podobě nového telefonu nebo počítače, pokud chcete jasnou odpověď. Ale nechci být ani zlý nebo negativní, proto vám doporučím se na alespoň malý kousek prezentace největší značk světa podívat. Ano, Apple je prostě TOP a je zde možné se učit i pro vaše potřeby, nevěříte?

Příprava

Na akci tohoto typu se zkouší, zkouší a znova a znova zkouší. A přesto – stane se, že někdo má malé slovní zaškobrtnutí, nespustí se mu zcela správný „slajd“ apod. Tzn. stát se může cokoliv, hlavně s úsměvem vpřed. A mějte plán B.

Kvalita

Ať jsou to produktové filmy, propagační filmy, fotky, grafika, kulisy, zvuk, přenos obrazu… cokoliv vás napadne je v TOP KVALITĚ. A na to myslete, že pokud budete cokoliv vyrábět nebo „jen“ dělat jako tzv. živou prezentaci, mějte top kvalitu. Ta bude totiž vždycky sexy a opravdu to není nikdy dost dobré ani „jedno“.

Odborníci

Na každou část prezentace přichází člověk, který je odborníkem z dané oblasti a je za celou věc ve výrobě – a při prezentaci – také zodpovědný. Myslete na to, že cokoliv prezentujete, musíte vědět CO prezentujete. Pokud vám někdo jiný prezentaci připravuje, zajímejte se, na místě při samotné prezentaci už bude pozdě cokoliv měnit nebo upravovat. S prezentovaným produktem nebo službou musíte být dokonale sžití. V opačném případě každý pozná, že prezentujete něco čemu nerozumíte nebo v horším případě nevěříte.

 

Celá Apple Keynote trvala dvě a čtvrt hodiny!, takže chápu, že se nechcete nebo nebo nemůžete dívat, pokud vás však celá prezentace zajímá, tady je link přímo na web Apple.

Zdroj grafiky Apple.com

Předchozí Příspěvek
Další Příspěvek
error: Content is protected !!