Krása

Plesové líčení pro rok 2019

Helou! Plesová sezóna 2019 je oficiálně zahájena, mnohé z nás se také chystají obléct si krásnou róbu a být jeden či několik večerů za princeznu. Zasloužíme si to! Jak má správně vypadat večerní či plesový makeup jsme si vysvětlili již dříve.Letošní barva roku je zářivá korálová, takže pokud váháte, jaký odstín šatů zvolit, zkuste například tento zajímavý odstín.

Čím oživit svůj vzhled v roce 2019, abyste byly co nejvíce trendy? Největší hity a trendy v líčení pro rok 2019 jsme si představili v předcházejícím článku. Určitě je vyzkoušejte.

Navíc přímo pro plesy, party a společenské události jsou velmi módní tyto trendy:

Oslňující třpyt

Třpytky, a metalické odlesky, všechny barvy kovu, glitter, krystaly nebo plátkové zlato či stříbro – v roce 2019 více je více. Nebojte se třpytivých očních stínů, metalických očních linek, můžete použít také třpytivé lesky na rty, highlightery, bronzery. Velmi módní jsou štrasové kameny různých velikostí barev polepené různě po těle, imitující opravdové šperky. Například náhrdelník. Jen pozor na kvalitní lepidlo, aby vám krása v nejdůležitější okamžik večera neopadala.

Zářící oči

I tento styl vychází z metalických třpytek a highlighterů, je však umírněnější, kombinuje přirozené barvy tón v tónu. Použijte stříbrné, zlaté a měděné oční stíny, řasy zvýrazněte kvalitní řasenkou, k tomuto stylu se hodí bronzer, přirozená tvářenka, na rty lesk v neutrálních či zlatavých tónech. Bronzer nanášejte také na odhalený dekolt a ramena. Nejen že zvýrazníte klíční kosti, což je považováno za omlazující,ale zároveň sjednotíte barvu pleti. Opálená tvář a alabastrově bílé tělo působí neprofesionálně.

Sladké rty

Velmi horkým trendem jsou jemné, takzvané sorbetové rty. Rtěnka či lesk působí jako jemně a nedokonale nanesený balzám, směrem k vnějšímu okraji rtů rozmazaný. Můžete využít naší zimí limitky, borůvkového balzámu, a střed rtů vybarvit konturovací tužkou. Tento styl je šik zejména na plných a pěstěných rtech mladých dívek a žen. U nás, o několik sezón moudřejších, doporučuji jiný trend: tzv. Karmín – klasické červené rty v tradičním odstínu. Pokud zvolíte vhodnou rtěnku a konturku s ní dokonale ladící, vytvoříte luxusní a sofistikovaný vzhled. Pokud vám červená opravdu nesluší, nebo ji nemáte ráda, doporučuji béžovou z našich rtěněk DeLuxe. Struktura je výborná, luxusní.

Ať na plese zazáříte!

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása