Krása

Jak získat nádherné řasy

Helou! Ať chceme nebo nechceme, oči jsou obvykle to první, co na nás zaujme jiné osoby. Dlouhé a husté řasy jsou často žádané u všech žen, i u těch, které se obvykle nemalují. I když nepoužíváte oční stíny, zvýrazněním řas získáte výraznější pohled. Jak tedy snadno a rychle dosáhnout co nejhezčích řas téměř přirozeně? Stačí několik šikovných triků a kvalitní řasenka.

Pokud jsou vaše řasy tenké, slabé, pomalu rostou, potřebují posílit, překonali jste náročnou nemoc a potřebujete podpořit jejich růst, doporučuji sáhnout po jedinečném přípravku Aktivizující sérum na řasy. Podporuje růst řas, prokazatelně prodlužuje a zhušťuje řasy, je prokázáno, že do 6 týdnů se řasy prodlouží až o 35%. Sérum se aplikuje každý den ráno a večer po očištění jako linka ke kořínkům horních i spodních řas.

Pro okamžité prodloužení a zahuštění řas doporučuji použít vyživující balzám na řasy Lash Booster. Následně použijte řasenku. Můj osobní tip je fantastická maskara Deluxe. Získáte řasy s efektem umělých řas.

Vybrat si můžete také ze široké nabídky řasenek Colours. Na výběr máte prodlužující, voděodolnou, řasenkou pro větší objem, také můžete volit kromě klasické černé řasenku hnědou nebo modrou. Tyto barvy jsou vhodné zejména pro jemné blondýnky, nepůsobí tak tvrdě.

Jak vidíte, v nabídce máme pro každého něco. Co si vyberete vy?

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása