Krása

Jarní vlasy podtrhněte vůní

Jarní vlasy podtrhněte vůní

Máme tu jedno z nejkrásnějších období, tedy jaro. Období, kdy se příroda začíná rozjasňovat pestrou škálou barev a vůní.  Tak jako stromy začínají měnit svojí korunu do odstínů zelených tónů, tak i my máme potřebu změnit a nebo alespoň natónovat své vlasy.

Pro jaro a léto je trend v účesové tvorbě platinová blond. Což je pro nás kadeřníky velmi náročné.  Barví se buď celé délky vlasů a nebo se používá tzv.- ombré (ombré -je prolínání jedné barvy do druhé), které je stálé v kurzu. Nejžádanější je kombinace tmavých odstínů do jíž zmiňovaných platinových blond.

Co se týká střihu, přichází období, kdy se začínají vlasy zkracovat. Tedy trendem ve střizích jsou krátké vlasy. Pokud se rozhodnete vlasy ostříhat na krátko, doporučuji svým klientkám zvýraznit střih výraznější barvou (modrá, červená, měděná atd.) a tím podtrhnout jejich krásné oči, rty a jejich ženskost.

Tak jako se mění s přicházejícím obdobím střihy a barvy, tak je vhodné změnit i parfém. Pro jarní a letní období jsou vhodné vůně s ovocnými tóny, které jsou kombinovány s květinovými tóny. Osobně jsem si oblíbila pro toto období vůni SANTORINI a VALENCIA od společnosti LR Health & Beauty. Jsou to parfémy s garancí kvality, ověřenou vědeckou studií a mají v průměru 17% podíl parfémového oleje, jsou tedy charakterem LONG-LASTING tj. velmi dlouho trvající a zároveň jsou hypoalergenní. A mimochodem – umyté vlasy jsou vynikajícím nosičem vůně. Zkuste to.

Přeji Vám krásné stylové a voňavé jarní dny Adéla Smolíková.

 

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Krása