Zdraví

Bolesti břicha “kamioňáka” rovná se velký problém

Přeji krásný den, jmenuji se Michaela Miklicová a ráda bych se s vámi podělila o zkušenost mého životního partnera Karla. Jedná se o příběh o silné bolesti břicha. Je těžké popsat jeho pocity úlevy, když nejsem v jeho kúži. Požádala jsem jej tedy o jeho vlastní slova. Inspirujte se.

“Zdravím vás. Jsem řidič v mezinárodní autodopravě. V této oblasti pracuji od doby, co jsem vyšel školu. Nejdříve jsem jezdil dodávkou, později jsem přešel na kamion. Snad každý si dokáže představit, jaká je kvalita jídelníčku „kamioňáka“! Až do doby, než jsem poznal svoji partnerku, jsem s sebou v žádném případě domácí stravu nevozil.

A proč vám vlastně tohle říkám? Posledních asi pět let mne trápila silná bolest břicha. Ze začátku jsem tomu nevěnoval pozornost. Ale když bolest neustávala cca rok a nebyl týden, kdy by mě břicho výrazně nebolelo, rozhodl jsem se navštívit lékaře – gastroenterologa. Tento mi vyšetřoval trávicí trakt. To jsem byl poprvé na vyšetření, kde mi vedli do střev „hadici“. A verdikt tohoto vyšetření? Podrážděná sliznice z nevhodné stravy a nadměrného pití kávy. No tak jsem poděkoval a odešel.

S bolestí jsem se snažil nějak naučit žít. Ale co vám budu povídat – nic příjemného to opravdu není! Navíc, když se máte plně věnovat řízení, je bolest velmi omezující. Cca po dvou letech jsem opět absolvoval stejné kolečko vyšetření jako předtím. Opět se nic nenašlo a verdikt byl totožný. S přítelkyní jsme už nevěděli co dělat, tak jsem hledal něco, co používají kolegové a mé okolí při bolestech. I pití kávy jsem omezil, stravu jsem si vozil jen domácí a pořád se to nezlepšovalo.

A jak to v životě chodí, náhody neexistují. Naskytla se nám možnost registrovat se u společnosti LR Health & Beauty skrz naši kamarádku Kamču Ligasovou. První důvod naší registrace bylo, že jsme od této firmy měli Aloe Vera Spray První Pomoci, který jsme v naší rodině využívali úplně všichni snad na všechno. Partnerka Míša se zaregistrovala jako první a já jsem do registrace šel hned po ní. Zamilovali jsme se do konceptu Aloe Vera a já do parfémů. Starbox se vzorky vůní je prostě pecka. No, ale to jen okrajově, pojďme zpět k břichu.

Díky tomu, že jsem se začal více zajímat o produkty, řekl jsem si, že by mi konečně mohl pomoci nejaký produkt z nabídky i na ty mé bolesti žaludku a střev. Logicky mne jako první napadla vysoce kvalitní probiotika Pro 12.  Neváhal jsem.  Ať to stojí co to stojí, hned jsem si je objednal. Dohromady jsem měl 3 balení Pro12 a musím říct, že po dobrání už  jednoho a půl balení jsem nevěděl, co jsou bolesti břicha. Pro mne to byl zázrak. Všechny tři balení jsem poctivě vybral. Miluji ten produkt. Když si uvědomím, kolik trápení jsem prožil, kolik bolesti a nepříjemných vyšetření, tak jsem opravdu velmi vděčný. Teď mám v jejich konzumaci pauzu a vím, že na podzim bych zase chtěl nasadit kůru Pro12 či jiného produktu pro regeneraci trávicího ústojí.

Každopádně Pro 12 máme preventivně vždy doma. Je to součást naší lékárničky. Pro12 má mnoho dalších využití. Například je vynikajícím základem pro pomoc při řešení atopického ekzému či jiných autoimunitních nemocí. A když máte doma malou dcerku, využití vždy najdete.

Jsem velmi rád, že patříme do struktury Ing. Markéty Kopčilové, protože od ní získáme mnoho poznatků a informací, osobně i online. A také od ostatních spolukolegů. Je super, že se o informace dělíme a předáváme si je vzájemně.
Tak to je mé setkání s LR. Když chcete vyřešit problém je vám jedno, co to bude stát. Hlavně aby to mělo účinek. Přeji vám hodně zdraví, Karel Kunst.”

Můžete také rád

Komentáře jsou uzavřeny.

Více v Zdraví